Otel Ural - Ziyaretçi Defteri
ZİYARETÇİ DEFTERİ
Yorum Yapan :
osman
E-Posta :
Yorum ekleyen e-posta adresini gizledi
Yorum :
Trabzon'a gittiğinizde kalacağınız aile oteli. Personelin candan ilgilenmesi gerçekten çok hoş. Özellikle Rasim Bey'e çok teşekkürler, gerçekten çok yardımcı oldu. Temiz bir otel ve heryere yakın ucuz otelde kalmak istiyorsanız Ural Otel'i tercıh etmeniz yeterli :)
Yorum Yapan :
Furkan KARADENNİZ
E-Posta :
Yorum ekleyen e-posta adresini gizledi
Yorum :
Oteliniz gayet konforlu ve kaliteli, tavsiye ediyorum.
Yorum Yapan :
Muhammed Öztürk
E-Posta :
info@btaotomotiv.com.tr
Yorum :


Gerek müşteri memnuniyeti gerekse çalışanların birbirlerine olan saygıları olsun gerçekten takdire şayan bir kurum. Hizmetiniz için teşekkürler.Klasik Otomobil
Yorum Yapan :
Haktan Yazar
E-Posta :
www.kocaelibilisim.com
Yorum :
Otelinizi Antalya Bilişim ailesi olarak çok beğendik, her şey çok güzeldi gün geçtikçe daha da gelişeceğine eminim, teşekkürler... :)
Yorum Yapan :
MERT YAZICI
E-Posta :
info@firintasarimi.com
Yorum :
Otelinizi Fırın Tasarımı (www.firintasarimi.com) ailesi olarak çok beğendik, her şey çok güzeldi gün geçtikçe daha da gelişeceğine eminim, teşekkürler... :)
Yorum Yapan :
emre mutlu
E-Posta :
tahminclass@gmail.com
Yorum :
Çok kullanışlı bir site.Bu yüzden www.tahminclass.com ekibi olarak başarılar diliyoruz size.
Yorum Yapan :
mert yazıcı
E-Posta :
destek@webkobi.com
Yorum :
ural otel'i kullandık gerçekten tavsiye edebilirim güzel nezih bi otel personel bakımındanda gayet iyiler
Yorum Yapan :
orhan
E-Posta :
orhanabin@hotmail.com
Yorum :
Evet, Trabzon'da hemde şehir merkezinde temiz bir aile otelinde kalmak istiyorsanız. Saygılı çalışanlarıyla en iyi tercihdir Ural Otel. Ben Trabzon'da başka yerde hiç kalmam.
Yorum Yapan :
Cüneyt Şahin
E-Posta :
cuneytr@gmail.com
Yorum :
Ucuz ve kaliteli. Tek yada ailenizle çok rahat kalabileceğiniz bir otel arıyorsanız mutlaka tercih etmelisiniz. Şehrin tam merkezinde, Meydan adı verilen ünlü caddeye 50 metre mesafede. Odaları çok temiz, bina içi-dışı yeni yapılmış, wireless internet, LCD tv, duş, saç kurutma makinası, klima, gardrop, mini buzdolabı, temiz yatak ve havlular vs.. Eksiksiz, tüm bankalara alışveriş yerlerine, restaurantlara, shopping centerlara, büyük marketlere, tarihi mekanlara yalın. Pestil-köme ve yöresel gıda (peynir vs) ürünlerini, hediyelik, yöresel kıyafet ve bakır/bronz/alüminyum mutfak(çaydanlık, semaver, kaşıklar vs) ve süs eşyalarını satan dükkanları 2 sokak aşağıda bulabilirsiniz. Boztepe'yi Meydan'dan direk görüyorsunuz. Hava alanına ulaşım için minibüsler 100 mt ileride (1,75 TL), taksiye bile ihtiyacınız yok. Yaylalara, Sümela'ya, diğer illere ve ilçelere ulaşım için otogara yine 3 dakika minübüs mesafesinde. Personelin güler yüzü, ilgisi ve sabah kahvaltısı da bir bunlar kadar muhteşem. Hele adını bilmediğim peynir çeşitleri harikaydı. Teşekkürler Ural Otel..
İLETİŞİM
Telefon
: +90 462 321 14 14
Faks
: +90 462 321 10 97
GSM
: +90 538 897 60 17

KONUM
İskenderpaşa Mah. Güzelhisar Cad. No:1 Ortahisar / TRABZON